SAMSUN HAVALİMANI RENT A CAR

Samsun havalimanı araç kiralama da dünyanın farklı noktalarından Samsuna ulaşan ya da Samsunun herhangi bir noktasından hava limanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır.Son model araçlar ve profesyonel şoförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla samsun da araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.Araçlarımızın belgeleri tam ve eksiksiz yolcu taşıma belgelerimiz gerekli makamlardan alınmıştır. Şoförlerimiz 5 veya 10 senelik uzun yol ve ileri sürüş teknikleri hakkın da konuya hakim kişilerden seçmekteyiz.

HAVALİMANI TRANSFER ÜCRETLERİ

Samsun havalimanı araç kiralama transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Samsun havaalanı transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.Araç fiyatları işin tanımına göre değişmektedir.Önemli olan transfer de aldığınız hizmetin ne kadar kaliteli olup olmadığıdır.Herkes vip transferi gerçekleştiremez.5 yıllık tecrübemiz ile sizin istediğiniz zaman da ve konum da transferinizi gerçekleştirebiliriz

NEDEN ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA?

Büyük araçlar da şoförlü hizmet dışında kiraya vermiyoruz.Çünkü bu araçların kaskoları rent a car kasko olarak çok büyük maliyetlere sebep olduğundan kendi şirket bünyemiz de kaskoludur. En iyi VIP araç kiralamanın yolu Şoförlü oto kiralamak dır. Teklif sizden hizmet bizden.