İndirim Günleri
11 Mayıs 2016
Samsun havalimanı transfer
12 Temmuz 2016

Atakum Oto Kiralama

Atakumda rent a car oto kiralama firması olarak araçlarımızı, şehir içi fiyat farkı olmaksızın dilediğiniz yerde teslim alıp, dilediğiniz yerde teslim edebileceğiniz gibi daha fazlasını isteyen özel müşterilerimiz için sunduğumuz ViP araç hizmetini de en uygun koşullarda sağlıyoruz.

Tatile mi gideceksiniz. Araç kiralama olarak tüm araçlarımız rent a car kaskolu olup, dilerseniz navigasyon, oto koltuğu gibi hizmetlerle beraber, şoförlü araç hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Anında araba kiralama hizmeti almak isterseniz bizi aramanız yeterli olacaktır. İstediğiniz marka model aracı sizin istediniz saat ve tarih de ev adresinize veya iş adresinize teslim ediyoruz.

Adrese teslim otomobil kiralama hizmetini başlatan ilk firma atakum araç kiralama olarak hizmetimizi en iyi ve en hızlı şekilde yapmaya çalışıyoruz.

İster yazlığınıza ister dağ evinize hangi konumda olursanız olun aracı ayağınıza getiriyoruz.100%100 müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet vermeye çalışıyoruz. İl dışı işiniz çıktı araç mı lazım yada şirketiniz için filo mu kiralayacaksınız? Sorun değil. Arayın görüşelim.

Atakumda rent a car  olarak ister bireysel ister kurumsal çözüm önerilerimiz ile her türlü ihtiyaçlarınıza alternatif olmaya devam ediyoruz.  Her türlü istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimiz , model ve özellikteki binek ve ticari araçlarımızla haftanın 7 iş günü 24 saat hizmetinizdeyiz.

Örneğin ;

İstanbul dan gelip,Samsun hava limanın da aracınızı kiraladınız bir iş gezisi için samsun da bulunuyorsunuz.Ünye,Ordu,Giresun bayilerinize gittiniz işiniz de son bayi olarak Trabzon bayisi ile iş dünyasın da herkesin bildiği gibi en önemli şey zamanımız dır.Trabzon dan samsuna tekrar dönmek yerine Trabzon hava limanın dan İstanbul’a dönüş yapmanız mümkündür.

Drop ücreti (175 TL) dediğimiz ücret karşılığın da samsun dan aldığınız aracı Trabzon da bırakabilirsiniz. Aynı şekilde Trabzon dan aracı alıp Samsun hava limanın da bırakma şansınız bulunmaktadır. Bu ücretin için dönüş veya gidiş yakıt ücreti, şoförün yemek ve yol masrafı bulunmaktadır. Şirket bünyesine herhangi bir kar yoktur.Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

1 Comment

  1. […] her an gibi buyuk bir sorumluluk almazsınız,araç araştırmaya girmeden kaskoda direk yapılır. Atakum da rent a car firmaları arasında güvenilir ve dürüst çalışmayı bir ilke edinip siz değerli […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir